Yılmaz patladı

Antalyaspor eski 2. Başkanı ve eski Vakıf Başkanı Ali Yılmaz son derece ciddi iddialarda bulundu, Gencer ve Tanır’ın cevaplamasını istediği sorular sordu

Yılmaz patladı
Antalyaspor eski İkinci Başkanı ve Antalyaspor Vakfı eski Başkanı Ali Yılmaz yazılı açıklama ile yaşadıklarını anlattı. Genel Kurul'un kendisine hesapları inceleme yetkisi vermesine rağmen buna izin verilmediğini, noter ihtarnamesi gönderdikten sonra 10 gün sürebileceği öngörülen incelemenin 1 günle sınırlandırıldığını kaydeden Yılmaz, "Hesapların incelenmesini engellemek Kulüp Derneği Başkanı Nafiz Tanır ve Antalyaspor A.Ş. Başkanı Gültekin Gencer'in işbirliğinin ispatıdır" ifadesini kullandı.

HEPSİ HESAP VERECEK
Antalyaspor'u zarara uğratanlardan ve buna göz yumanlardan hesap soracaklarını kaydeden Ali Yılmaz, "Kaçamayacaklar, hesap verecekler. Gültekin Gencer'in son basın toplantısı da Nafiz Tanır ile birlikte kurguladıkları mizansendir. Amaçları Nafiz Tanır'ın Dernek Başkanı olarak kalmasıdır. Kısa sürede yeni yönetimin aleyhine örgütlemeler yapıp maçlarda bağırtacaklar ve kaos yaratmak isteyeceklerdir" iddiasında bulundu.

NAFİZ TANIR KANDIRDI
Nafiz Tanır kendisini ve camiayı kandırdığını kaydeden Ali Yılmaz, ilginç iddialarda bulundu. Yılmaz, "Tanır, Eto'o transferinde Metin Korkmaz'a verilen paraya seyirci kalmıştır. Ankara'da Gültekin Gencer'in özel dosyalarını takip eden bir kadın avukata ödenen para için 'Antalyaspor'un yüksek menfaati' diyen Tanır'dır. Aissati transferinde kayıp 100 bin euro için 'Olur böyle şeyler, satış için gerekliydi' diyen Tanır'dır. 3 liralık futbolcuların 5 liraya imza atmasına göz yuman Tanır'dır. Yusuf Şimşek'in 3 yıllık imzasında Metin Korkmaz'a verilen 450 bin lira menajerlik parasını hasıraltı eden de kendisidir. Tüm bunları kamuoyu önünde değil, kendisi, Gencer ve benim konuşmamı isteyen Tanır'dır. Ortaklığa davetini kabul etmedim. Gerçekleri araştıracağına köstebek arayışına giren Nafiz Tanır, Gencer'e rakip çıkmasını da sürekli engellemiştir" dedi. Nafiz Tanır'ı güvendiği için ilk 1.5 yılı araştırmaması nedeniyle camiadan özür dileyen Yılmaz, Nafiz Tanır'ın yarın yapılacak genel kurulda adaylıktan çekilmesi gerektiğini de söyledi.

Cevap bekleyen
YILMAZ'IN SORULARI

Efor ile yapılan sözleşmede Başkan Gültekin Gencer kendine özel madde ekledi mi? Bu özel maddeden akrabalarının yararlanmasını sağladı mı? Efor ve Antalyaspor mahkemelik oldu mu?
Antalyaspor A.Ş'ye ait olan uçak biletlerinden Gültekin Gencer'in yakın dostları, Antalyaspor ile ilgisi olmayan bay ve bayan kişiler yararlandı mı?
Lüks restoranlarda Gültekin Gencer'in Antalyaspor ile alakası olmayan bay bayan arkadaşlarıyla yaptıkları harcamaların faturaları Antalyaspor'a ödettirildi mi?
Altay'dan alınan 20 yaşındaki kaleci Onur için 300 bin lira menajerlik parası ödendi mi?
Ramon Motta transferinde biri Metin Korkmaz olmak üzere iki ayrı menajere yüksek komisyonlu ödeme yapıldı mı?
Ömer Şişmanoğlu transferinde menajeri devre dışı bırakılıp Metin Korkmaz'a yüksek komisyonlu ödeme yapıldı mı?
Josip Kvesic'e hem bonservis hem de imza parası ödendi mi?
Gültekin Gencer özellikle göreve geldiği ilk yıl Antalyaspor'dan borç para alıp kendi ticari işlerinde kullandı mı? Aldığı paraları ne kadar süre sonra geri verdi?
BİZE ULAŞIN