Geleceğini çaldılar

Manavgat’ta, omurilik felci olan Kader Can Kılcı’nın tedavi için biriktirdiği 30 bin TL’lik altın, senet ve nakit parası çalındı

Geleceğini çaldılar
Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşayan Özlem Ataoğlu ve felçli oğlu Kader Can Kılcı'nın tedavi için kurdukları tüm hayalleri hırsızlar çaldı. İlçenin Yukarı Pazarcı Mahallesi Mimar Sinan Caddesi'nde bir apartmanın 2. katında yaşayan ve eşinden boşanmış olan Özlem Ataoğlu'nun felçli oğlu Kader Can Kılcı ile birlikte oturdukları eve giren kişi ya da kişiler, kasayı alarak kayıplara karıştı.

ANNE-OĞUL PERİŞAN OLDU
Olayın polise bildirilmesinin ardından zanlıların yakalanması için çalışma başlatılırken, paraların felçli gencin tedavi masrafı olduğu ortaya çıktı. Biriktirdikleri parayı çaldırdıkları için perişan olduklarını belirten Kader Can Kılcı, kasada 31 adet çeyrek altın, 6-7 bin TL nakit para ile 15 bin lira dolayında senet bulunduğunu belirtti.

HIRSIZLARA ÇAĞRI YAPTI
2010 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu omurilik felci geçirdiğini anlatan Kılcı, "Hastane raporlarım, ailemin senedi ve ziynet eşyalarının dışında yaklaşık 6 yıldır biriktirdiğim para, çeyrek altınlarım vardı kasada. Bu paraları tedavim için biriktiriyordum. İnşallah hırsız vicdana gelir, onca yıl biriktirdiğim paralarımı getirir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN