Rıza göstermiyor

Rıza göstermiyor

Antalyaspor yönetimi, Rıza Çalımbay ısrarını sürdürüyor. Deneyimli teknik adam ‘Takımın başında hoca varken olmaz’ dese de bugün bir kez daha masaya oturulacak

  • Akdeniz
  • Perşembe 07.10.2016
Antalyaspor'da Teknik Direktör Jose Morais'in takımın başında kalıp kalmayacağı kesinlik kazanmadı. Ancak yönetim, gönderilmesi durumunda Portekizli hocanın alternatifleri üzerinde duruyor. Listedeki ilk isim olan Rıza Çalımbay ile iki kez görüşüp ikna edemeyen Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, ısrarını sürdürüyor.

RIZA ÇALIMBAY ISRARI
Teknik Direktör Rıza Çalımbay ise görüşmelerde sık sık, "Takımın başında bir teknik direktör varken görüşme yapmam doğru olmaz" dediği ifade edildi. Çalımbay, hoca gönderilirse yeniden masaya oturma taraftarı. Bu gelişme üzerine Başkan Öztürk'ün babası Fikret Öztürk'ün de devreye girdiği ve Rıza Çalımbay ile görüştüğü belirtiliyor.

BUGÜN KESİNLİK KAZANIR
Öte yandan Antalyaspor yönetimi, Teknik Direktör Jose Morais'ten rapor istedi. Milli maç nedeniyle lige verilen ara dolayısıyla Antalya dışında bulunan Morais, dün yöneticilerle bir araya gelip durum değerlendirmesi yaptı. Yönetim kurulu üyelerinden bazıları Morais ile yolların ayrılmasını düşünürken, çoğunluk da Portekizli teknik adamın görevine devam etmesi görüşünde.
BİZE ULAŞIN