Audrey Tautou Antalya’ya geliyor

Amelie ile dünya çapında hayran kitlesi edinen Fransız yıldız Audrey Tautou, ‘Sonsuzluk’ filmi ile Uluslararası Antalya Film Festivali’ne konuk oluyor

Audrey Tautou Antalya’ya geliyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 16-23 Ekim tarihleri arasında 53'üncüsü gerçekleştirilecek Uluslararası Antalya Film Festivali, dünya sinemasının yıldızlarından Audrey Tautou'yu konuk ediyor. Tautou, Fransa'da yaşayan Vietnamlı usta yönetmen Tran Anh Hung'un yönettiği 'Sonsuzluk/ Éternité' adlı epik filmin gösteriminde sinemaseverlerle buluşacak.

İDDİALI FİLMLER
Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Festival Başkanı Menderes Türel ev sahipliğinde 16 Ekim Pazar gecesi gerçekleştirilecek olan 53. UAFF açılış gecesinde ünlü oyuncu aynı zamanda Altın Portakal Onur Ödülü'nün de sahibi olacak. Tautou, 2002 yılında Oscar'lı İngiliz usta Stephen Frears'in 'Kirli Tatlı Şeyler' adlı filminde Türk kadını Şenay'ı canlandırmıştı. Uluslar arası bir çok ödülün de sahibi olan Tautou, önde gelen yönetmenlerin, iddialı yapımlarının aranan oyuncusu olarak biliniyor.
BİZE ULAŞIN