Teşhisi koydu

Antalyaspor’un yeni hocası Çalımbay, takımın maç kazanamamasının sebeplerini bildiklerini söyledi. Deneyimli teknik adam, tek eksiklerinin zaman olduğunu belirtti

Teşhisi koydu
Antalyaspor'da henüz ilk haftasını geçiren Teknik Direktör Rıza Çalımbay, takımın eski seviyeye gelmesi için zamana ihtiyaçları olduğunu söyledi. Pazartesi günü Çaykur Rizespor ile oynayacakları maçın hazırlıklarını 2 günlük Belek kampının ardından kendi tesislerinde sürdüren Antalyaspor'da hafif sakatlıkları bulunan Mbilla ve Danilo dışında sorun bulunmuyor.

BİRAZ ZORLANABİLİRİZ
Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Antalyaspor'un, yüzeysel olarak tanıdığı bir takım olduğunu söyledi. Oyuncuları daha yakından tanımak için takımı kampa aldıklarını dile getiren Çalımbay, "Kampta dört tane antrenman yaptık. Arkadaşların özelliklerini görmek için uğraştık. İlk maçlarda biraz zorlanabiliriz. Çaykur Rizespor maçını mutlaka kazanmamız gerekiyor. Antalyaspor, bir şansızlık yaşamıştır. Buna son vermek için bütün gayreti göstereceğiz. Oyuncularımı çok iyi bir duruma getirmeye çalışıyoruz" dedi.

SEBEPLERİ BİLİYORUZ
Çalımbay, puan cetvelinde üst noktalarda olabilmek için çok daha iyi mücadele etmeleri gerektiğini de belirtti. Tüm oyuncuların kapasitesinin üstüne çıkması durumunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaklarını vurgulayan Çalımbay, "6 maç oynanmış ve bunların dördü sahamızda. Burada bir maç kazanamamak hiç iyi değil. Bunların sebeplerini araştırıyoruz ve çoğunu öğrendik. Takımın eski seviyeye dönmesi için uğraşmamız gerekiyor. En büyük şansızlığımız, zamanımız yok" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN