Çocuklar ‘Zıp’lıyor

Çocuklar ‘Zıp’lıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’in, çocuklara armağan ettiği Türkiye’nin en büyük kapalı alan oyun merkezi Zıp Zıp Park, Antalyalı çocukların akınına uğruyor

  • Akdeniz
  • Perşembe 14.10.2016
Açıldığı günden bu yana çocukların ve ailelerinin vaz geçilmez eğlence merkezi olan Zıp Zıp Park'a olan ilgi artarak devam ediyor. 5 bin 600 metrekare kapalı alana ve Avrupa'nın ikinci büyük trambolinine sahip parkta çocuklar doyasıya eğlenip gönüllerince vakit geçiyor. Aynı zamanda Avrupa'nın 2'nci en büyük kapalı oyun parkı olan Zıp Zıp Park'ta 16 adet şişme ünite oyun grubu, 4 adet trambolin, 2 adet kaydıraklı oyun grubu ve macera parkuru bulunuyor.

BULUŞMA NOKTASI
Kreş, anaokulu ve devlet okullarına randevuyla hizmet veren Zıp Zıp park, öğrencilerin yeni eğlence merkezi oldu. Öğretmenler eşliğinde parka gelen çocuklar arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirip, sosyalleşiyorlar. Birbirinden ilginç ve eğlenceli oyun parkurlarında ter atan çocuklar, adrenalin dolu dakikalar geçiriyor.

ÖZEL BULUŞMALARIN ADRESİ
Okulların ve öğrencilerin yanı sıra özel organizasyonlara ve doğum günlerine ev sahipliği yapan Zıp Zıp Park haftanın 7 günü hizmet veriyor. Süre sınırlaması olmadan hafta içi 10 TL'ye hizmet veren Zıp Zıp Park, hafta sonu ve resmi tatillerde bu rakam 15 TL'ye çıkıyor.
BİZE ULAŞIN