Türk filmlerinin marketi açıldı

Antalya Film Festivali’nde yeni Türk filmlerinin pazarlanması ve önünün açılması konusunda buluşma noktası olacak Film TMR’nin açılışı yapıldı

Türk filmlerinin marketi açıldı
Turkuvaz Medya ana sponsorluğunda düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında Türk filmlerinin ulusal ve uluslararası iletişim ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmak üzere kurulan Film TMR'nin açılışı (Film Talent Markenting Rounds) yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı ve Festival Başkanı Menderes Türel, Film TMR etkinliklerine de ev sahipliği yapacak Cam Piramit'te konuyla ilgili bilgi verdi.

BAĞRINA BASTI
53 senedir Antalyalıların festivale inanılmaz bir destek verdiğini, ve sanatçıları bağrına bastığını ifade eden Türel, "Bir çok sanatçı dünyanın bir çok festivalinde böyle bir güzelliğin, içtenlik ve samimiyetin yaşanmadığını, bu durumun Antalya'ya özgü olduğunu söylüyorlar. Bu da festivalimize farklı bir özellik katıyor" diye konuştu. Festivalin açılış ve kapanış törenlerinin EXPO 2016 sergi alanında olması nedeniyle Cam Piramit'in festival merkezi olarak düzenlendiğini anlatan Türel, Cam Piramit ve AKM arasındaki yolun da Festival Yolu olarak düzenlendiğini söyledi. Türel, "Halkın festivalle buluşması adına Festival Yolu'nda söyleşi ve etkinlikler gerçekleşecek" dedi.
BİZE ULAŞIN