Hep destek tek yürek

Antalyaspor Teknik Direktörü Çalımbay, kendisini bulundukları yerin değil desteksiz kalmanın daha çok korkuttuğunu söyledi

Hep destek tek yürek
Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, düzenlediği basın toplantısında, yönetime, futbolculara ve en çok da taraftara güvenerek göreve geldiğini belirtti. "Antalyaspor'a sezon başında gelmek isterdim" diyen Çalımbay, kendi takımını kurmamasına ve hazırlık dönemini kendi takımıyla geçirmemesine rağmen görevi kabul ettiğini, her şeye rağmen Antalyaspor'un bulunduğu noktanın kendisini korkutmadığını ifade etti.

MAÇ SEÇEMEYİZ
Kendisini korkutan tek şeyin 'desteksizlik' olduğunu vurgulayan Rıza Çalımbay, "Bu takım iyi oyunculardan kurulu bir takım. Bizim zamana ihtiyacımız var" diye konuştu. Devre arasına kadar her maçtan puan almaları gerektiğine dikkati çeken Çalımbay, Eto'o'nun durumuna da değinerek, "Sezon başında sıkıntılar yaşamış. Ancak çok gayretli ve daha iyi olacak" dedi. Ligde takım zeçme şanslarının olmadığını aktaran deneyimli teknik adam, "Kimsenin umudu olmayan maçlardan dahi puan çıkarmamız gerekiyor. Beşiktaş'a saygımız sonsuz ama bizim puanlara ihtiyacımız var" dedi.
BİZE ULAŞIN