Yıldızları Sabah buluşturdu

53’üncü kez düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali’nin yabancı konuklarını SABAH gazetesi bir araya getirdi

Yıldızları Sabah buluşturdu
Turkuvaz Medya Grubu'nun ana basın sponsorluğunda bu yıl 53'üncüsü gerçekleşen Uluslararası Antalya Film Festivali'nin yabancı konukları, SABAH gazetesinin düzenlediği brunchta bir araya geldi. Hotel Su'da, gerçekleşen etkinliğe, beyaz perdenin ünlü isimleri John Savage, Armand Assante, Esai Morales, Tara Fitzgerald, Robert Davi, Cassandra Gava, Brillante Mendoza katıldı.

EV SAHİBİ SABAH
Etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eşi Ebru Türel ile katıldı. SABAH Gazetesi Okur Temsilcisi İbrahim Altay, SABAH Gazetesi Haber Koordinatörü Şaban Arslan, Daily SABAH Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz, ATV'nin başarılı anchormani Cem Öğretir, SABAH Akdeniz Yazı İşleri Müdürü Talip Yümsel, Haber Müdürü İbrahim Okumamış ve Dağıtım Müdürü Ufuk Hızır da ev sahibi SABAH gazetesini temsilen etkinlikte yer aldı.

"BU ŞEHİR İNANILMAZ"
Hair filmiyle hafızalara kazınan John Savage ve Game of Thrones dizisi oyuncularından Fitzgerald, kahvaltı masasının fotoğrafını çekmeyi ihmal etmedi. Etkinliğin sürprizi Menderes Türel'den geldi. Türel, piyano çaldığı videoları Morales ve Savage'a izlettirdi. İkili şaşkınlıklarını gizleyemezken, John Savage, "Yemekler harika, manzara muhteşem, belediye başkanı bir sanatçı, bu şehir inanılmaz" dedi.
BİZE ULAŞIN