4 mevsim cennet gibi

Antalya’da kış aylarında güneşli havalarda Konyaaltı sahilinde denize girenler 45 dakikada ulaşılabilen Saklıkent’te de kayak yapabiliyor

4 mevsim cennet gibi
Antalya, yaz ayları kadar kış mevsiminde de ziyaretçilerine güzellikler sunuyor. Sahip olduğu güzelliklerle her kesimden ziyaretçisine farklı olanaklar sunan Antalya, tatilcilere 45 dakika arayla Konyaaltı'nda yüzme, Saklıkent'te kayak keyfi yaşatıyor. Şehir merkezindeki Kaleiçi'nde kentin ilk Türk İslam eserlerinden Yivli Minare, Kesik Minare, Hadrianus Kapısı (Üçkapılar) ve tarihi surlara ev sahipliği yapan Antalya'yı ziyaret edenler, bu güzelliklerle denizi ve zirvesi karlı Beydağları'nı izliyor.

İKİ MEVSİM BİRARADA
Kış aylarında güneşli günlerde sıcaklığın 15-20 dereceye ulaştığı kentte yaşayan vatandaşlar ve turistler denize giriyor. Konyaaltı sahilinde güneşlenen tatilciler, deniz kıyısından yola çıkıp 45 dakikada Saklıkent Kayak Merkezi'ne ulaşabiliyor. Beydağları'nda, şehirden 47 kilometre uzaklıkta ve bin 900 metre rakımda bulunan kayak merkezi, kış mevsiminde kayak, snowboard ve kızakla kaymak isteyenlere ev sahipliği yapıyor.
BİZE ULAŞIN