FETÖ tutuklamaları sürüyor

Antalya’da Bylock kullanıcısı 30 polis gözaltına alındı, 2 muhasebeci FETÖ’den tutuklandı. Isparta’da da 7 kişi cezaevinde

FETÖ tutuklamaları sürüyor
Antalya ve Isparta'da FETÖ operasyonları devam ediyor. Ter��rle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Antalya merkez ve bazı ilçelerde 30 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Şafak operasyonunda aralarında bir havacı pilot müdür ile eski Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürü, foto film müdürleri ile müdür, emniyet amiri, baş komiser ve 10 komiserin de bulunduğu 30 polis gözaltına alındı. TEM Şubeye getirilen sanıkların Bylock kullandıkları tespit edilirken evlerinde yapılan aramalarda ise örgütsel dokümanlar ve dijital veriler ele geçirildi. Şüpheliler sorgulanıyor.

İKİ MUHASEBECİ
Antalya'da FETÖ operasyonu kapsamında muhasebeci K.B. ve C.A. da Bylock kullandıkları gerekçesiyle gözaltına alındı. İki muhasebeci nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

7 KİŞİ TUTUKLANDI
Isparta'da FETÖ'ye yönelik operasyonda adliyeye sevk edilen 8 emniyet personeli ile bir avukatın aralarında bulunduğu şüphelilerin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Adliye sevk edilen zanlılardan 6 emniyet personeli ve bir avukat terör örgütü üyeliği suçlamasıyla tutuklanırken, 2 emniyet personeli adli kontrol şartıyla serbest kaldı.
BİZE ULAŞIN