Özür dileme ziyareti

Antalya’da polisin baskını sırasında ölen yaşlı kadının evine özür ziyareti yapıldı. Kepez Kaymakamı ve İlçe Emniyet Müdürü, aileyi ziyaret edip başsağlığı diledi

Özür dileme ziyareti
Antalya polisinin yanlış adrese yaptığı operasyonda ölen kadının evine özür dileme ziyaretine gidildi. Polisin, hafta sonunda 12 suçtan aranan bir zanlının saklandığı ihbar edilen eve yaptığı operasyonda, 65 yaşındaki Hamide Yücel kalp krizi geçirip hayatını kaybetmişti. Olayın ardından önceki gün Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek ve İlçe Emniyet Müdürü İlker Eşki, aileye taziye ziyareti yaptı.

ÜZÜNTÜLERİNİ BİLDİRDİLER
Ailenin Kepez ilçesi Baraj Mahallesi'ndeki evine mahalle muhtarı Adnan Uç ile giden Kepez Kaymakamı Özgödek ve İlçe Emniyet Müdürü Eşki, hayatını kaybeden Hamide Yücel'in oğlu Ali Yücel ve yakınlarına başsağlığı diledi.

İHMAL VARSA GEREĞİ YAPILACAK
Aileye olaydan duydukları üzüntüyü ileten Kaymakam Özgödek, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun başsağlığı dileklerini iletmek üzere görevlendirildiğini söyledi. Özgödek, "Bakanımız ve Valimizin, ihmali görülen personel hakkında gereğinin yapılacağına ilişkin bana ifade edilen hassasiyetlerinden sizi haberdar etmek için buradayım" dedi.

DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ
Ali Yücel ise ziyaret için Özgödek'e teşekkür etti. Yücel, "Devletimize son derece saygılıyız. Annemin 2006'da kalp kapakçığı değişti. Polisin böyle durumları düşünüp daha tedbirli hareket etmesini beklerdik. Dileğimiz hatanın tekrarlanmaması ve sorumlu polisler hakkında gereğinin yapılmasıdır" dedi.

BAKAN SOYLU VE VALİ KARALOĞLU'NUN MESAJINI İLETTİLER
Polisin yanlış adrese yaptığı baskın sırasında hayatını kaybeden Hamide Yücel'in evine giden Kaymakam Özgödek ve İlçe Emniyet Müdürü Eşki, ihmal varsa gereğinin yapılacağını bildirdi.
BİZE ULAŞIN