Başarıyı taçlandırdılar

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 5 yıldızlı tatille ödüllendirdiği 710 okul birincisi, aileleri ile birlikte lüks otellerde tatilin tadını çıkarıyor

Başarıyı taçlandırdılar
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in Türkiye'de ilk olarak 3 yıl önce başlattığı 'Başarılı Öğrenciye Tatil İyi Gelecek' projesi kapsamında il genelindeki 710 ortaokul ve lise birincisi, sömestir tatillerini 5 yıldızlı otellerde geçiriyor. Otellerin desteği ile gerçekleşen projeyle 3 yılda 2 bin 186 okul birincisi tatille ödüllendirildi.

RÜYA GİBİ TATİL GEÇİRDİLER
Öğrencilerin her birinin ayrı bir başarı hikayesi olsa da mutlulukları ortak. Aileleriyle birlikte tatilin tadını çıkaran öğrenciler, otellerinde unutamayacakları üç gün geçiriyor. Bu öğrencilerden biri de Gazipaşa Akalan Ortaokulu Birincisi Batuhan Özdemir. Daha önce hiç 5 yıldızlı otelde tatil yapmadığını ifade eden Özdemir, "Aileme böyle bir tatil kazandırdığım için çok mutluyum" dedi. Başarılı öğrencilerden Beyza Günal ise, tatil hediyesinin kendisinin okul birincisi olmaya motive ettiğini ifade etti.

OKUL BİRİNCİLERİ ÇOK MUTLU OLDU
Alanya Tahir Tuluk Ortaokulu Birincisi Gamze Özdemir, Alanya Barbaros Azakoğlu Ortaokulu birincisi İlayda Cüre, Korkuteli Sülekler Şehit Semih Aldemir Ortaokulu öğrencisi Burcu Vural, Gazipaşa Cumhuriyet Ortaokulu Birincisi Kaan Şenbaşlar, Korkuteli Tatköy Ramazan Karabağır Ortaokulu Birincisi Teslime Yıldız da kendilerine tanınan bu imkan nedeniyle Başkan Menderes Türel'e teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN