Siyaset ve iş dünyası yılın düğününde buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in nikahı kıydığı, 3 bakan ve 2 milletvekilinin şahit olduğu Emre ve Zeynep Göyük çiftinin düğünü Antalya siyaset ve iş dünyasını buluşturdu

Siyaset ve iş dünyası yılın düğününde buluştu
Antalya'nın tanınmış işadamlarından Esat Göyük'ün oğlu Emre Göyük ile Zeynep Öğe'nin düğünü, siyaset ve iş dünyasını buluşturdu. Nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel kıyarken, genç çiftin nikah şahitliğini ise Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse ve İbrahim Aydın yaptı.

MUSTAFA CECELİ SAHNEYE ÇIKTI
nikah cüzdanını geline teslim eden Başbakan Yardımcısı Canikli ise Zeynep Öğe'nin hem bacanağının kızı, hem de süt kızı olduğunu belirterek, kendisinin düğünde kız tarafı olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her kurulan yuvadan talep ettiği 3 çocuk beklentisini de yineleyen Canikli, genç çifte mutluluklar diledi. Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin sahne aldığı düğünün en renkli görüntüsü ise Esat Göyük'ün başı çektiği halay oldu.

'GEL NİKAHI SEN KIY'
Nikah töreninde konuşan Menderes Türel, Esat Göyük'ün aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olduğunu hatırlatarak, aralarındaki diyalogu şöyle anlattı: "Ben hafta sonu Antalya dışındaydım. Esat Göyük'e, 'Başkan vekili olarak kendi oğlunun nikahını sen kıy' dedim. O ise çok duygulanacağı gerekçesiyle kabul etmedi."
BİZE ULAŞIN