Finale gidiyoruz

Konya, Karabük ve Akhisar maçlarının final niteliğinde olacağını söyleyen Antalyaspor’un hocası Rıza Çalımbay, “Rotamızı bu maçlar belirleyecek” dedi

Finale gidiyoruz

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ligde final niteliğinde 3 maç oynayacaklarını belirterek, bunlarının ilkinin Konya deplasmanı olduğunu söyledi. İkinci yarıya iyi başlangıç yaptıktan sonra lige verilen arayı iyi değerlendirdiklerini anlatan Çalımbay, kadronun çok geniş olmasının en büyük sıkıntısı olduğunu söyledi. Konyaspor maçını çok iyi şekilde bitirmeleri gerektiğini vurgulayan Çalımbay, "Bizim için üç final maçı var. Final maçlarından birisi Konyaspor maçı. Arkasından Kardemir Karabükspor ve Akhisar Belediyespor maçı bizim yolumuzu çizecek. Kolay olmayacağını biliyoruz. Ama en iyisi için çalışacağız" dedi.

EL KABİR YADA SERDAR
Sezonu ilk 10 içerisinde en iyi yerde bitirmek istediklerini dile getiren Çalımbay, gelecek sene yukarı sıralara oynayan takım olmayı hedeflediklerini söyledi. İyi ve geniş kadroya sahip olduklarını anlatan Çalımbay, "Konya'ya iki gün önce gideceğiz. Çünkü bizim için çok önemli. Mutlaka iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor" dedi. Çalımbay, cezalı Mbilla'nın yerine iyi durumda olan El Kabir ya da Serdar'a görev verebileceğini belirtti.

BİZE ULAŞIN