Diyar diyar Antalya tanıtımı

Diyar diyar Antalya tanıtımı
Antalya ve turistik ilçeleri dünyanın dört bir yanındaki turizm fuarlarında tanıtılıyor. Antalyalı turizmciler son olarak Suudi Arabistan'ın Cidde şehri ile Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da düzenlenen turizm fuarlarına katılarak tanıtım faaliyeti yürüttü.

İLK KEZ KATILDIK
Bu yıl yedincisi düzenlen Uluslararası Cidde Seyahat ve Turizm Fuarı'nda Antalya büyük ilgi gördü. Antalya'nın bu fuara ilk kez katıldığı bildirildi. Antalya Valiliği himayesinde, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) organizasyonu ile katılım sağlanan fuarın ilk gününde Cidde Belediye Başkanı Dr. Hani Abu Ras ve Türkiye Cidde Basın Ataşesi Bahattin Akyön Antalya standını ziyaret etti. Standı gezerek bilgi alan Belediye Başkanı Dr. Hani Abu Ras, Antalya'yı çok beğendiğini ve tatilini Antalya'da geçirmek istediğini söyledi. Antalya'dan konaklama tesisleri ve seyahat acentelerinin katıldığı fuarda Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar ve BAKA Körfez Ülkeleri Koordinatörü Seyitcan Altınkaynak da yer aldı.

BULGARİSTAN AKDENİZ'E
Öte yandan Sofya'da düzenlenen Holiday and SPA Expo'da da Alanya tanıtımı yapıldı. Fuarda Alanya'yı, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) yetkilisi Kasımoğlu Kerim Yılmaz temsil etti. Yılmaz, "Bulgarların tatil yelpazesi Antalya, İzmir, Muğla ve İstanbul olarak genişledi" dedi.
BİZE ULAŞIN