Yalan söyleyen maaşını dağıtsın

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, referanduma 15 gün kala, “Yeni anayasaya neden evet diyelim çalışmasına” Serik ilçesinde devam etti

Yalan söyleyen maaşını dağıtsın
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 16 Nisan'da yapılacak referanduma az bir zaman kala, "Yeni anayasaya neden 'Evet' diyelim" çalışmalarına Serik ilçesinde devam etti. Vatandaşın yeni anayasa değişikliğiyle ilgili sorularını yanıtlayan Uslu, milletvekillerinin 2 yılda emekli olacağına ilişkin iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

TERÖRÜN İDAM FERMANI
Uslu, Taşıyıcılar ve Minibüsçüler Kooperatifi'nde şoförlerle yapılan toplantıda, Anayasa değişikliği ile birlikte siyasi ve ekonomik krizleri tetikleyen koalisyonların, istikrarsızlıkların tarihe karışacağını ifade etti. Uslu, "Çift başlılığın neden olduğu 2001'deki kitapçık krizi gibi ülkeyi buhrana sokacak kavgaların da önü Evet ile kesilecektir. Yeni sistem istikrarı kurumsal hale getirecek. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, ekonomik büyümenin ilacı, terörün de idam fermanıdır çünkü yeni sistem yönetimi güçlü ve milli kılacaktır, kaosun ve terörün istediği zayıf yönetim devri sona erecektir" dedi.

KOCA BİR YALANDIR
Bir vatandaş, Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Milletvekillerinin 2 yılda, 18 yaşında vekil olanların 20 yaşında emekli olacağını duyduklarını söyleyerek, bu bilginin doğru olup olmadığını sordu. Antalya Milletvekili Atay Uslu, bunun bir yalan olduğunu anlatarak, "Kim yalan söylüyorsa maaşını millete dağıtsın. Eğer bir milletvekili olarak ben 2 yılda emekli olursam, söz veriyorum tüm emekli maaşımı millete dağıtacağım. Emekli olamazsam Kemal Bey şimdi aldığı emekli maaşını millete dağıtabilecek mi acaba?" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN