Dalgalar arasında can pazarı

Antalya’da falezlerden denize düşerek dalgaların etkisi ile defalarca kayalıklara çarpan genci, kendisini tehlikeye atan Deniz Polisi kurtardı

Dalgalar arasında can pazarı
Antalya'da falezlerden denizi seyrettiğ sırada dengesini kaybederek 30 metre yükseklikten denize düşen genç polisin nefes kesen operasyonu ile kurtarıldı. Olay Muratpaşa ilçesi Konyaaltı varyantında saat 19.30 sıralarında meydana geldi . İsmi öğrenilemeyen genç, dengesini kaybederek falezlerden denize düştü.

KAYALIKTA SIKIŞIP KALDI
Denize düşen genç dalgaların etkisi ile 3 kayanın arasında kaldı. Her dalga geldiğinde kayalara çarpan genci görenler 112 Acil Yardım Merkezi'nden yardım istedi. İhbarın ardından denizden ve karadan kurtarma operasyonu başlatıldı. Yat Limanı'ndan çıkan Deniz Polisi botu olay yerine gelerek duruma müdahale etti.

TEDAVİ ALTINA ALINDI
Balıkadam kıyafeti giyen bir dalgıç polis canını tehlikeye atarak dalgaların arasına atladı ve elindeki can simidini yaralı gence ulaştırdı. Genç, açığa çekilerek kayaların arasından kurtarıldı. Yaralı genç daha sonra bota alınarak Kaleiçi Yat Limanı'na götürüldü ve burada sağlık ekiplerine teslim edildi. Ambulunsla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan gencin sağlık durumunu iyi olduğu öğrenildi.
BİZE ULAŞIN