Adliyede saç saça baş başa kavga

Antalya Adliye’sinde görülen bir cinsel istismar davasının ardından bahçede çıkan kavgada 5 kişi yaralandı. Kimse birbirinden şikayetçi olmadı

Adliyede saç saça baş başa kavga
Antalya Adliyesi'nin bahçesinde duruşmadan çıkan iki grup birbirine girdi. Edinilen bilgiye göre 3'üncü Ağır ceza Mahkemesi'nde görülen cinsel istismar davasından çıkan tutuklu sanık Zafer Y'nin yakınlarından oluşan ve içlerinde kadınların da olduğu 7-8 kişilik grup; 9 yaşındaki mağdur çocuğun yakınlarına saldırdı. Saldırıda istimara uğrayan kızın babası O.C. ile Altan isminde ve ismi alınamayan 3 kişi daha çeşitli yerlerinden yaralandı. O.C'nin 5 ay önce meydana gelen olayın ardından Konyaaltı ilçesi Uncalı Mahallesi'ndeki evini boşaltıp başka bir semte taşındığı öğrenildi. Tutuklu sanığın 5 aydır tutuklu yargılandığı bildirildi.

KADINLAR ERKEĞİ DÖVDÜ
Saç saça baş başa birbirlerine giren iki grup adliye bahçesinde dakikalarca kavga etti. Kadınların 'Altan' adındaki bir erkeği araya alıp yumruk yumruğa darp etmesi dikkat çekti. Resmi polislerin yetersiz kaldığı kavgaya takviye ekip çağrıldı. Polisler kavgayı güçlüklü önledi. Gazetecilerin olayı fotoğrafladığını gören kavgacılar yatıştıktan sonra birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadan adliye önünden hızla uzaklaştı.
BİZE ULAŞIN