Patron katili zanlı polisten kaçamadı

Antalya’da bulaşıkçı kadını döven personele müdahale eden kafe sahibini bıçaklayarak öldüren çalışanı Veysel Acemoğlu polisin operasyonu ile yakalandı

Patron katili zanlı polisten kaçamadı
Antalya'da 18 Nisan Salı günü Şarampol Caddesi üzerinde bulunan kafede bulaşıkçı kadını dövdüğü sırada kendisini engelleyen patronu Mevlüt Yılmaz'ı öldürdükten sonra kaçan Veysel Acemoğlu yakalandı. Cinayet Masası ekipleri zanlının yerini cep telefonundan belirledi. Acemoğlu'nun Deniz Mahallesi Teomanpaşa Caddesi'nde bir evde olduğu tespitinin ardından ekipler baskın düzenleyerek katil zanlısını yakaladı. Emniyette ifadesi alınan Acemoğlu, olaydan pişman olmadığını belirterek, "Ben bulaşıkçı kadınla kavga ederken patronum beni uyardı, bağırdı, dövmeye başlayınca ben de bıçakla saldırdım. Gerisini hatırlamıyorum" dedi. Adliyeye sevk edilen Acemoğlu tutuklanması istemiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BIÇAKLA ÖLDÜRDÜ
18 Nisan Salı günü saat 11.00 sularında Kızılsaray Mahallesi Şarampol caddesi üzerinde bulunan bir kafede bulaşıkcı olarak çalışan Veysel Acemoğlu bulaşıkçı kadınla tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Veysel Acemoğlu yaşlı kadına tokat, tekme ve yumrukla vurmaya başladı. Yaşlı kadın "Beni kurtarın öldürecek" diye çığlık atınca yardıma işyeri sahibi Mevlüt Yılmaz koştu. Yılmaz, araya girmeye çalıştı. Bu sırada cinnet getiren Veysel Acemoğlu bıçakla Mevlüt Yılmaz'a saldırmıştı. Yılmaz'ı önce göğsünden, sonra boynundan son olarak omuriliğinden olmak üzere 5 yerinden bıçaklayarak öldürmüştü. Cinayetin ardından Veysel Acemoğlu kaçmıştı.
BİZE ULAŞIN