3 donanım seviyesi ile satışa sunuluyor

Yeni Ford Kuga, özellikleri ve çarpıcı tasarımı ile otomobil dünyasının havasını değiştirdi. Yeni model Kuga ilgi görüyor

3 donanım seviyesi ile satışa sunuluyor
Yeni Ford Kuga, yeni trapezoid ızgara, LED gündüz farları, yeni sis farları, yeni stop lambaları ve yeni tasarlanmış bagaj kapağına sahip. Yeni Kuga'da, 1.5 litrelik 120 PS güç ve 300 Nm tork değerine sahip TDCi dizel motor, Türkiye'de ilk kez Powershift otomatik şanzımanla satışa sunuldu. Kuga'nın iç mekanında daha sade kontrol butonlarına yer verilirken, birçok özellik de SYNC3 sistemiyle birlikte 8 inçlik dokunmatik ekrandan kontrol edilebiliyor.

1.5 DİZEL SEÇENEĞİ VAR
Ford'un kompakt SUV aracı Yeni Kuga, gelişmiş otomatik park sistemi, akıllı bagaj kapağı, gelişmiş aktif şehir içi güvenlik sistemi, ısıtmalı deri koltuklar ve ısıtmalı direksiyon, adaptif hız kontrol sistemi gibi özelliklerle sunuluyor. Yeni Ford Kuga, Style, Titanium ve ST-line olmak üzere 3 donanım seviyesi ve yeni 1.5 lt TDCi dizel motor seçeneğiyle Antalya Bilaller Otomotiv'de satışa çıktı.Yeni Ford Kuga'da ilk kez sunulan Elektronik Park Freni, direksiyona müdahale etmeden sadece bir düğmeyle dikey ve paralel park alanlarına park edilmesini sağlayan Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, çarpışma riskini azaltmaya yardımcı olan Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi'nin geliştirilmiş versiyonu, ışığın azaldığı ortamlarda görüşü optimize eden Adaptif Ön Far Sistemi, Akıllı Bagaj Kapağı ve Ecoboost motor seçeneği ile sunulan Ford Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi, aracın teknolojik özellikleri arasında yer alıyor.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
Yeni trapezoid ızgara ve altında yer alan daha küçük ızgaranın yanlarında LED gündüz farları ve şık görünümlü yeni sis farları yer alan yeni Kuga'ya yeniden tasarlanan stop lambaları ise sportif görünümü tamamlayarak dinamizm katıyor. Kuga'da daha sezgisel hale getirilen direksiyon ve klima kumandalarında, artık daha az sayıda ve daha kolay ayırt edilebilen butonlar yer alıyor. Ford Kuga, manuel ve Powershift otomatik şanzımanla tercih edilebiliyor.

FİYATI 117 BİN LİRADAN BAŞLIYOR
Yeni Kuga'da sunulan tek benzinli versiyon olan 1,5 lt'lik Ecoboost motor, otomatik şanzıman kombinasyonuyla 182 PS ve 240 Nm'lik performans değerlerini sunuyor. Bu versiyonda ayrıca akıllı 4 tekerlekten çekiş özelliği standart olarak bulunuyor. Yeni Ford Kuga, 117 bin liradan başlayan anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuluyor.
BİZE ULAŞIN