Yetim çocuklara özel tatil

Antalya ‘Yetimlerine Sahip Çıkıyor’ projesi kapsamında yetim çocuklar ve aileleri için tatil programı düzenlendi

Yetim çocuklara özel tatil
Gönül Elçileri Projesi kapsamında yürütülen 'Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor' Projesi, Antalyalı yetimleri sevindirmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesi ve desteğiyle başlatılan ve Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun eşi Sevim Karaloğlu koordinatörlüğünde yürütülen 'Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor' projesi kapsamında düzenlenen program, The Land Of Legends Otel'de gerçekleştirildi. Programa, yetim çocukların yanı sıra, şehit aileleri de katıldı.

EĞLENCE VE MACERA DOLU
Aileleriyle birlikte otelin sunduğu çeşitli aktivitelere katılan çocuklar, moral ve motivasyon depoladı. Macera ve eğlence dolu bir ortam sunan otelin imkânlarından sınırsız olarak yararlanan çocuklar, 2 gün 2 gece gönüllerince eğlendiler. Süratli kaydırak, Çılgın Nehir, Hayvanat Bahçesi, Yanardağ Patlamaları ve boyları 2 metreyi bulan Dalga Havuzu gibi alanlarda çok sayıda macera yaşadılar.

SOSYAL AKTİVİTELER
Birçok ilki bir arada yaşadıklarını söyleyen ve mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar, kendilerine sahip çıkan ve bu imkânı sağlayan Gönül Elçilerine teşekkür etti. İhtiyaç sahibi aileler ve çocuklara her türlü yardım ve desteğin sağlandığı 'Gönül Elçileri Projesi'nin bir alt etkinliği olan 'Antalya Yetimlerine Sahip Çıkıyor' projesi ile yetim çocukların eğitimine yapılan katkıların yanı sıra, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler de gerçekleştiriliyor.
BİZE ULAŞIN