Kemer’de Aile Festivali

Kemer’de Aile Festivali

Antalya’nın Kemer ilçesindeki Akka Alinda Otel’de Rus ve Ukraynalı turistler için 8 gün sürecek Family Fest etkinliği düzenlendi

Kemer'in Kiriş Mahallesi'ndeki Akka Alinda Otel'de, 9 Mayıs Zafer Bayramı dolayısıyla Rus ve Ukraynalı turistlere yönelik 8 gün sürecek Family Fest/Aile Festivali düzenlendi. Festival kortejle başladı. Kortejde çizgi film ve animasyon filmlerinin sevilen karakterleri yer alırken, bunlardan bazıları çeşitli enstrümanlar çaldı. Kortejin ardından havuz başındaki devam eden etkinlikte çocuklar oyunlar oynadı. Pamuk şeker, elmalı şeker ve dondurma gibi lezzetleri tadan çocuklara aileleri de eşlik etti. Etkinlik kapsamında papağan gösterisi de sunuldu. Gösteride papağanlar ilginç hareketler sergiledi.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Akka Alinda Otel Genel Müdürü Burak Orkut, festivali ilk kez düzenlediklerini belirterek, "Otelimizde konaklayan Rus ve Ukraynalı misafirlerimizi öncelikli olarak bayramlarını otelimizde geçirdikleri için onlara eşlik etme adına, onları geçen yıl ne kadar özlediğimizi gösterme adına böyle bir aktivite yapmayı planladık. Festival 8 gün farklı aktivitelerle, yoğun bir tempoda devam edecek. Amacımız bizi tercih eden, kendileri için önemli olan bu tatil periyotlarını ülkemizde geçiren misafirlerimizi memnun etmek, onları ağırlamaktan ne kadar keyif aldığımızı göstermek" dedi.
BİZE ULAŞIN