Avrupa gelecek sezon

Avrupa gelecek sezon

Antalyaspor Başkanı Öztürk, gelecek sezon şampiyonluğa oynayan ve Avrupa’ya gidebilecek takım yaratacaklarını söyledi. Öztürk 2 yıldız ile görüşüldüğünü açıkladı

  • Akdeniz
  • Cumartesi 07.05.2017
Avrupa Ligi'ne katılmak isteyen Antalyaspor, gelecek sezon şampiyonluk yarışında yer alma hedefiyle transfer çalışmalarına başladı. Yurt içi ve yurt dışından oyuncu taramaları yapan kırmızı beyazlılar, iskelet kadroyu koruyarak transferlerle kadroyu güçlendirmek istiyor. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, gelecek sezon kesinlikle şampiyonluğa oynayan takım yaratarak Avrupa Ligi'ne katılmak için mücadele edeceklerini vurguladı.

HOCA İLE İSTİŞARE
Rıza Çalımbay ile görüşmeleri doğrultusunda gereken mevkilere transfer yapmak için çalışma başlattıklarını belirten Öztürk, "Gelecek sezon şampiyonluğa oynayan ve Avrupa'ya gidebilecek takım yaratabilmek için takviyelere ihtiyaç olması normal. Şu anda farklı mevkilere 6-7 futbolcu transferi düşünüyoruz. Görüştüğümüz 2 yıldız futbolcu var ama bunlar olmayabilir de. İlla yıldız futbolcu alacağız diye şartımız yok. Belki birini transfer ederiz ama illa yıldız olacak demiyoruz. Doğru mevkilere gereken transferi yapmayı düşünüyoruz" dedi. Takıma faydası olacak transfer yapacaklarını vurgulayan Öztürk, "Hem yerli hem yurt dışından futbolcu düşünüyoruz. Yerli futbolculara çok inanıyorum. Takımımızın iskeletinde yerli olması lazım. Yerli futbolcuların da kaliteli yabancı futbolcularla desteklenmesi gerekir" diye konuştu.

ŞÜKRÜ DAYIYA ZİYARET
Adanaspor deplasmanından dönerken devrilen taraftar otobüsünde yaralanan ve bir kolu kesilen Şükrü Önal'ı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Milletvekili Mustafa Köse ile İl Başkanı Rıza Sümer'de katıldı.
BİZE ULAŞIN