Kızgın koca eşini ve çocuğunu bıçakladı

Kızgın koca eşini ve çocuğunu bıçakladı

Antalya’da öfkeli koca Ahmet İ, boşanmak üzere olduğu ve tartıştığı eşi Hatice İ. ile üvey oğlunu bıçakla yaraladı. Çılgın kocayı polis hemen yakaladı

  • Akdeniz
  • Cuma 13.05.2017
ANTALYA'DA öfkeli koca tartıştığı eşi ve üvey oğlunu bıçakla yaraladı. Olay, Muratpaşa ilçesi Konyaaltı Varyant üzerindeki bir kafenin bahçesinde meydana geldi. Ev hanımı Hatice İ. (42) sabah saatlerinde küçük oğlu A.İ. (8) ve bir önceki eşinden olan oğlu Umut Ç. (24) ile varyant üzerine gezmeye geldi. Bu sırada Hatice İ, iddiaya göre boşanmak üzere olduğu eşi Ahmet İ. (44) ile telefonda tartıştı. Eşinin olduğu yeri öğrenen Ahmet İ, kafeye gelip masada oturan, önce üvey oğlu Umut Ç'yi göğüs bölgesinden, ardından eşini ise bacağından bıçakladı.

POLİS HEMEN YAKALADI
Şüpheli Ahmet İ'yi, o sırada devriye görevi yapan polis ekipleri hemen yakaladı. İşletme sahiplerinin haber verdiği 112 sağlık ekipleri tarafından, Hatice İ, Atatürk Devlet Hastanesi'ne, Umut Ç, ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Umut Ç'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenilirken, zanlı Ahmet İ. polis merkezine götürüldü. Küçük A.İ'nin ise büyük korku yaşadığı görüldü. İşletmenin güvenlik kamerasına ise zanlının gelişi ve olayı gerçekleştirdikten sonra uzaklaşması yansıdı.
BİZE ULAŞIN