Şehit ailesinden iftar

FETÖ’nün darbe girişiminde şehit düşen polis Akif Altay’ın ailesi tarafından Burdur’da iftar programı düzenlendi

Şehit ailesinden iftar
FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda şehit düşen polis memuru Akif Altay'ın ailesi tarafından, memleketleri Burdur'un Çeltikçi ilçesi Güvenli Köyü'nde iftar programı düzenlendi. Programa, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Isparta Valisi Şehmus Günaydın, AK Parti Burdur milletvekilleri Reşat Petek ve Bayram Özçelik, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, şehidin yakınları ve vatandaşlar katıldı.

FETÖ ÜLKEMİZE ZEHİR SAÇTI
Şehidin annesi Fadime Altay, programı oğlu ve bütün şehitler için düzenlediklerini söyledi. Allah rızası için iftarda bir araya geldiklerini ifade eden Altay, darbe girişiminde bulunanlara ilişkin "Hepsinin yargılanmasını istiyoruz. Onları Allah'a havale ediyorum. Hem Türkiye'mize hem memleketimize zehir saçtılar" dedi.

ŞEHİTLER İÇİN DUA EDİLDİ
Şehidin eşi Gülsüm Altay ise eşinin gönlünün zengin olduğunu ve buradaki güzelliklerin onun sayesinde yaşandığını belirtirken kız kardeşi Aysun Şerbet de adaletin yerini bulacağını, bunu beklediklerini kaydetti. Program, şehit Altay için dua okunmasının ardından sona erdi.
BİZE ULAŞIN