Demre’ye 2 yılda yatırım aktı

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, 2 yılda 75 milyon lira yatırım götürülen Demre’de vatandaşla buluştu. Türel’e bir de sürpriz vardı

Demre’ye 2 yılda yatırım aktı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Demrelilerle buluştu. 3 bin kişinin hazır bulunduğu iftar programına katılan Türel, devam eden Noel Baba Meydanı Projesi'nde inceleme yaptı. Şehit aileleriyle sohbet eden Başkan Türel, engellilerin sorunlarını dinledi. Çalışmayı ibadet sayan bir anlayışla çalıştıklarını kaydeden Başkan Türel, "Geçmişteki kaldırım yapan belediyecilik anlayışını bir yana bırakarak, Antalya'da tarımın, turizmin gelişmesi için yatırım yapıyoruz. Antalya'yı, Demre'yi dünya yıldızı yapmak için çalışıyoruz" diye konuştu.

YATIRIMLARI ANLATTI
Antalya'nın geleceği için çalıştıklarını söyleyen Türel, "ASAT olarak Demre'ye son iki yılda 45 milyon liralık yatırım yaptık. Toplam olarak son iki yılda Demre'ye 75 milyon liralık yatırım yaptık. Noel Baba Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, Noel Baba Caddesi projesi kısa sürede tamamlanacak. Demre ve Kaş'a ortak mezbaha yapıyoruz" diye konuştu. Bu arada, vatandaşla sohbet eden Başkan Türel ile kafasına portesini kazıtan Muhammet Gürses adlı genç arasındaki diyalog keyifli anların yaşanmasına neden oldu.
BİZE ULAŞIN