Plajda tek tip fiyat

Konyaaltı Sahili’nde bu sezon, bir yandan Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi ANET ücretsiz hizmet verirken, 11 özel işletme ücretli hizmet sunacak. Fiyatlar ise tek tip olacak

Plajda tek tip fiyat
Konyaaltı Sahili'nde bu sezon, bir yandan Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin şirketi ANET ücretsiz hizmet verirken, diğer yandan 11 özel işletme ücretli hizmet sunacak. Sahilde yiyecek ve içeceklerde tek tip fiyat uygulanacak.

BAZI PLAJLAR ÜCRETSİZ
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Sahili'ne yap işlet devret modeliyle 2 kez ihaleye çıkılmasına rağmen talipli çıkmayınca sahilde bu yıl farklı bir uygulamaya gidildi. Büyükşehir Belediyesi, sahilde plaj hizmetlerinin bir kısmında şezlong, şemsiye, tuvalet, duş gibi hizmetlerin halkın kullanımına ücretsiz açık olacağını kaydetti. Belediye şirketi ANET, plajın bazı kısımlarında ücretli hizmet verilmesi amacıyla ihale gerçekleştirdi. 3 firmanın katıldığı ihaleyi en yüksek teklif veren Senatalya Turizm Seyahat Acente Taşıma ve Dış Ticaret şirketi 875 bin TL + KDV ile kazandı.

9 HAZİRAN'DA TAM KAPASİTE
Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Sahili'nde yaza hazırlık çalışmalarının tamamlandığını belirterek, sahilde aydınlatma, duş, kabinler yapıldığını ve elektrik, su altyapısının yenilendiğini açıkladı. Bazı plajların hizmet vermeye başladığı belirtilirken tüm plajların 9 Haziran itibariyle tam kapasite hizmet vermeye başlayacağı vurgulandı.

TEK FİYAT
Sahilde 11 özel işletme ücretli hizmet sunacak. Tüm plajlarda yiyecek ve içeceklerde tek tip fiyat uygulanacak. Belediye, halkın ücretsiz kullanımında olacak kısımlarda vatandaşların kendi şemsiyesini getirip rahatlıkla denize girebileceğini belirterek, eskiye göre halk bölümlerinin metrekaresinin daha büyük tutulduğunu kaydetti.
BİZE ULAŞIN