Birlikten güç doğar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir ve Gazipaşa Belediyesi’nin iftarına katıldı. Bakan Çavuşoğlu ile başkanlar Türel ve Çelik birlik vurgusu yaptı

Birlikten güç doğar
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gazipaşa Belediyesi ile Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği 4. Geleneksel İftar Buluşması'na katıldı. Yaklaşık 10 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen iftar programına Çavuşoğlu'nun yanı sıra Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ile bürokratlar ve siyasiler katıldı.

HAVAALANI artık YETMİYOR
Türkiye'nin bir yandan terörle mücadele ettiğini, diğer yandan devasa yatırımlara imza attığını anlatan Bakan Çavuşoğlu, "Gazipaşa Havalimanı artık bölgeye yetmiyor. Gazipaşa'ya yakışır bir havaalanını kazandırdık ama terminal binası bize yakışmıyor. Terminal ve yol genişleyecek. Gazipaşa'ya 15 dakikada bir uçak iniyor. Daha önce günde 1-2 uçak inerdi. Şimdi sadece İstanbul'dan THY üç defa uçuyor. THY, kolay kolay hiçbir şehre günde üç defa uçmaz. İşte bu bölgenin önemidir. Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

TUZAĞA DÜŞMEYELİM
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ise, Ramazan'da Allah'ın herkese hakkıyla oruç tutmayı nasip etmesini diledi. Eser bırakmanın ve halkına hizmet etmenin dünyanın en büyük hizmeti ve şerefi olduğunu söyleyen Türel, "Türk dünyası birçok defa İslam dünyasının öncüsü, gururu oldu. Bu 1453'ten beri böyledir. Aziz milletimizin tuzaklara düşmemsi gerekiyor. Birlik ve beraberlik ile bu kişilerin oyunlarını bozduk inşallah yine bozacağız" dedi. Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik de, meydanı dolduran kalabalığın, ülkemizin birlik ve beraberliğine en güzel örnek olduğunu söyleyerek davetlilere teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN