Kanlı hesaplaşma

Antalya’da çıkan bıçaklı kavgada taraflar önce kafe önünde, ardından hastanede, sonra yeniden kafede karşı karşıya geldi. Bıçaklı, taşlı ve sopalı kavgada 1’i ağır 5 kişi yaralandı

Kanlı hesaplaşma
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde iki grup arasında çıkan kavgada 1'i ağır 5 kişi yaralandı. Olay, Kızılsaray Mahallesi 77 Sokak'ta saat 01.10 sıralarında meydana geldi. 15-20 kişiden oluşan gruptan bir kişi, sokaktaki bir internet kafenin önündeki cam masayı soda şişesi vurarak kırdı. Bunun üzerine cafe sahibi Y.S. ve oğlu O.S. ile kalabalık grup arasında tartışma çıktı. Bıçakların çekildiği kavgada karşı gruptan Fırat isimli bir şahıs ile kafe sahibi Y.S. yaralandı. Olay sonrası 1 kişi gözaltına alındı.

EŞKIYALAR TERÖR ESTİRDİ
Olayın ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan ağır yaralı Fırat isimli şahsın durumunu öğrenmek için hastaneye giden Adil Kaplan (44) ise burada 20 kişilik grup ile sözlü tartışmaya başladı. Grup tarafından saldırıya uğrayan Kaplan, karnından ve sırtından aldığı darbelerle yaralandı. Gece ise aynı grup kavganın olduğu bölgeye yeniden gelerek internet kafenin camlarını sandalyelerle kırdı. Kafe çalışanlarından Murat Doğan'ın kafasında saksı kıran grup, olayları yatıştırmaya çalışan bayan personeli de elinden yaraladı. Polis, olay sonrası ara sokaklara dağılan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.
BİZE ULAŞIN