MTOSB üretmeye devam edecek

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi 13’üncü Olağan Genel Kurulunda 116 oy alarak yeniden başkan seçilen Sabri Tekli, “Kaldığımız yerden hizmete devam” dedi

MTOSB üretmeye devam edecek
Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) 13. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Sabri Tekli 116 oyla, yeniden başkanlığa seçildi. Kendisinin ve yönetim listesindeki üyelerin MTOSB'nin geleceği için hız kesmeden çalışmalarına devam edeceklerini belirten Tekli, "Üretmeye devam edeceğiz" dedi. Başkan Tekli, tüm sanayicilere teşekkür ederek, "Her iki listedeki arkadaşlarımız da MTOSB'nin geleceği için çalışan, kendi zamanlarından ayırarak Mersin sanayisinin gelişimi için çaba sarf eden arkadaşlarımız.
Göreve yeni gelen arkadaşlarımızla birlikte Mersin sanayisinin gelişimi için MTOSB'nin daha güzel, daha yaşanabilir bir alan olabilmesi için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

'ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ'
Ekonomi için çok zor bir yıl geçtiğini ifade eden Tekli, "Tüm olumsuzluklara rağmen sanayicilerimiz üretim hatlarını bir gün olsun durdurmadı.
Şartlar ne olursa olsun, üretmeye ve istihdam yaratmaya devam ettik. Hiçbir zaman şikayet etmedik. Hatta geçtiğimiz yıllara göre üretimin ana gereçlerinden olan doğalgaz ve elektrik tüketimlerimiz daha da arttı. Bizler 2017 yılı içerisinde de üretmeye, istihdam yaratmaya, ihracat yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

YATIRIMLAR HIZ KESMİYOR
Mersinli sanayicilerinin ülkesine olan inancını hiçbir zaman yitirmediğini kaydeden Başkan Tekli, "3. Organize sanayi bölgemizde çalışmaların sonuna geldik. Şu ana kadar bu bölgede yatırım yapmak için müracaat eden 200 sanayicimiz var. Bu da bölge sanayicilerimizin ülkesine ve geleceğe olan güveninin en açık göstergesidir.
Sanayicimiz ülkesine, geleceğe güveniyor" diye konuştu
BİZE ULAŞIN