Rüya gibi tatil için adresiniz Mavi-Beyaz

Akdeniz’de maviyle yeşilin kesiştiği ender konumlardan birine sahip, temiz deniz, temiz kumsal ve kaliteli tesisle Mavi Beyaz Butik Otel ve Beach, rüya gibi tatil fırsatı sunuyor

Rüya gibi tatil için adresiniz Mavi-Beyaz
Mersin'in Erdemli ilçesi sınırları içerisinde bulunan Antik Sebaste Kenti'nin kıyısında tarih ile doğayı birleştiren ve tarihin en eski liman kentlerinden olan Ayaş'taki Mavi-Beyaz, kaliteli hizmetle her yıla bir öncekinden iddialı bir şekilde girmeye hazırlanıyor. Farklı bir tatil deneyimi yaşamaları için yerli ve yabancı turistleri bekleyen Mavi-Beyaz, 14'ü bungalow olmak üzere 40 butik oda, 350 kişilik beach, kumsalda loca, 2 adet beach bar, teras restaurant, kids club, oyun alanları, açık hava sineması, canlı hafif müzik esintileri ile misafirlerine rüya gibi bir tatil imkanı sunuyor.

BÖLGENİN YILDIZI
Özellikle yerli turistler tarafından büyük ilgi gören otel; Adana, Gaziantep, Hatay ve Kayseri'den gelip, konaklayan misafirlerin denize girerken aynı zamanda eğlenebilecekleri, müzik ve dans eşliğinde misafirlerin unutulmaz anları yaşamalarını sağlayacak ortamları içerisinde barındırıyor. Bölgenin tatil anlamında parlayan yıldızı olan Mersin'de, tatilinizi en güzel şekilde geçirmenizi sağlayacak otellerden birisi de Mavi-Beyaz'dır.

BEACH CLUB OLARAK
Bölgesinde kaliteli hizmet veren nadir tesislerden olan Mavi-Beyaz, Akdeniz'de mavi ile yeşilin kesiştiği ender konumlardan biri, temiz deniz, temiz kumsal, temiz ve kaliteli tesislerle büyük fark yaratıyor.
Beach Club olarak da bölgede tek olan Mavi-Beyaz, kenti geçtiğimiz yıl ilk kez beach club ile tanıştırdı.
Bölge halkının ilgi odağı olan Beach Club, insanların aradığı eğlenceyi bulmalarına yardımcı oldu. Mavi Beyaz Butik Otel 2017 yılında da farklı bir yaz geçirmek isteyenlere kapısını şimdiden açıyor.
BİZE ULAŞIN