Kural tanımayana af yok

Kural tanımayana af yok

Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde 700 polisle gerçekleştirilen motosiklet uygulamasında 250 noktada kontrol yapıldı. 440 sürücüye 327 bin 539 lira para cezası kesildi

Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde kasksız ve yakalamalı motosiklet uygulamasına trafik ve asayiş ekiplerinden 700 polis katıldı. Aynı anda 250 noktada başlayan uygulamada kasksız ve yakalamalı motosikletler tek tek kontrol edildi. Öğle saatlerinde başlayan çalışma akşam hava kararıncaya kadar 5 saat aralıksız sürdü.

SUÇA KARIŞIYORLARDI
Antalyalılar asayiş ve trafik ekipleri koordinesinde aynı anda 250 noktada eş zamanlı bu kadar geniş kapsamlı gerçekleştirilen motosiklet uygulaması vatandaşların takdirini topladı. Son zamanlarda suçların motosiklet ile gerçekleştirildiğini belirten emniyet yetkilileri ise bundan sonra da vatandaşın huzur ve güveni için çalışmaların aralıksız süreceğini bildirdi.

3 BİN 473 MOTOSİKLET
Asayiş ve trafik ekipleri koordineli olarak ilk kez geniş kapsamlı gerçekleştirdikleri uygulamada 3 bin 473 motosiklet tek tek kontrol edildi. Araç üzerinde bulunan 2 bin 143 şahısın sorgulaması yapıldı. Bu uygulama sonunda çeşitli suçlardan aranan 9 kişi yakalanıp gözaltına alındı. 10 çalıntı motosiklet ele geçirildi. 45 tescilsiz motosiklet bağlandı. 19 hacizli ve yakalamalı motosiklete ise el koyuldu. 138 motosiklet trafikten men edildi, 440 sürücüye ise 327 bin 539 lira para cezası kesildi.
BİZE ULAŞIN