Annenin evlat feryadı

Antalya Gazi Bulvarı’nda yolun karşısına geçmeye çalışan Hümeyra Yaman’a, motosiklet çarptı. Anne Serpil Yaman, “Ne olur ölme” diye feryat etti

Annenin evlat feryadı
Antalya'da dur durak bilmeyen motosiklet kazalarına bir yenisi daha eklendi. Gazi Bulvarı'nda yolun karşısına geçmeye çalışan 18 yaşındaki Hümeyra Yaman ölümden döndü. Aylin M. kullandığı 07 MD 989 plakalı motosiklet ile yaya geçidinden geçerken Gazi Bulvarı'nda annesi Serpil ve kardeşi Süleyman ile geçen Hümeyra Yaman'a çarptı. Yararlanan Hümeyra Yaman, çarpmanın etkisi ile asfalta düştü. Motosiklet sürücüsü Aylin M. de dengesini kaybedip savruldu.

ANNE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Kızının yaralanıp yere düştüğünü ve hareketsiz yattığını gören anne Serpil Yaman gözyaşlarına boğuldu. Anne, "Kızım ne olur ses ver, konuş. Allah'ım onu koru. Ne olur ölme" diye feryat etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan Hümeyra Yaman hastaneye kaldırıldı. Kızının hayati tehlikesinin olmadığını gören anne Serpil Yaman derin bir nefes aldı. Yaralanan motosiklet sürücüsü Aylin M. de aynı ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
BİZE ULAŞIN