Kepez-Santral’de şantiye kuruldu

Kepez-Santral’de şantiye kuruldu

Türkiye’nin en büyük ve sorunsuz kentsel dönüşüm projesi Kepez ve Santral inşaata hazırlanıyor. Dev proje alanında şantiyelerin kurulumuna başlandı

  • Akdeniz
  • Pazar 10.07.2017
Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketi ANTEPE İnşaat tarafından yürütülen, yeni nesil kentleşmenin en güzel örneği olan Kepez Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hummalı çalışma sürüyor. Dev proje artık inşaat için gün sayıyor. İnşaat alanında çalışacak personel için şantiye alanına konteynırlar yerleştirilirken, sosyal tesisler oluşturuluyor.

PROJE ALANINA ÇİT VE PANO
Kepez ve Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında bölgenin çevresi de yaklaşık 5 bin metre uzunluğunda çit ve pano ile kaplanıyor. Ormana bakan kısım çitle çevrilirken, Antalya Bulvarı'na cephe olan kısım panolarla kaplanıyor. ASAT tarafından gerçekleştirilen projenin alt yapı imalatları da büyük bir hızla tamamlanıyor. Çağdaş mimarisi, sosyal ve çevreci unsurları ile ön plana çıkan proje, alt yapı çalışmaları ile de Türkiye'ye örnek teşkil ediyor. İlk defa bu kadar büyük çaplı bir yerleşim yeri projesinde binalardan önce alt yapı yapılıyor.
BİZE ULAŞIN