Acılı babadan şok iddia

Başından vurulduktan sonra iki kez yakılarak kuyuya atılan Hulusi Gelişken ile ilgili davaya devam edildi. Baba Gelişken, oğluna işkence yapıldığını ileri sürdü

Acılı babadan şok iddia
Antalya'da 23 Haziran 2016'da Hulusi Gelişken'in (25) korkunç şekilde öldürülüp yakılmasının ardından tutuklanan İbrahim Caner (20), Masum Kartal (21) ile adli kontrol şartı ile tutuksuz yargılanan Murat Canşi'nin (24) 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına devam edildi. Duruşmada öldürülen Hulusi Gelişken'in babası Sedat Gelişken ve ayrıldığı eşi Müge Baba ise şikayetçi bölümünde yer aldı.

ZANLI CİNAYETİ İNKAR ETTİ
Müebbetle yargılanan İbrahim Caner, cinayet ile bir alakasının bulunmadığını belirterek kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi. Duruşmada söz alan baba Sedat Gelişken kredi kartlarının şifresini alabilmek için sanıklar tarafından oğlu Hulisi Gelişken'e işkence yapıldığını ileri sürdü. Gelişken, ileri bir tarihe ertelenen duruşmanın ardından, oğlunun 'Ölümün Nefesi' kitabında yazılanlara göre öldürüldüğünü ve delillerin yok edildiğini iddia etti.
BİZE ULAŞIN