Kızların diriliş kampı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin öncülük ettiği ‘15 Temmuz Diriliş Gençlik Kampı’nda ilk kez denizle buluşan gençler, şehit Muhammet Oğuz Kılınç’ın mezarını da ziyaret etti

Kızların diriliş kampı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Antalya İl Temsilciliği, Antalya İl Müftülüğü'nün ortaklaşa düzenlediği 15 Temmuz Diriliş Gençlik Kampı'nda kız öğrenciler buluştu. Denize kıyısı olmayan ilçelerdeki öğrenciler, üç gün boyunca Antalya'da ağırlandı.

DOLU DOLU ETKİNLİK
Diriliş Gençlik Kampı'na katılan gençler, 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit düşen polis memuru Muhammed Oğuz Kılınç'ı mezarı başında andı. Tünektepe'ye teleferikle çıkıp Antalya'nın manzarasını seyreden kızlar, ilk kez bowling oynadı. Kampa katılanlar, İl Müftülüğü vaizi Aysel Uygun ile '15 Temmuz Ruhu ve Milli Gençlik Şuuru' konulu söyleşide buluştu. Sarısu Kadınlar Plajı'nda denize giren kız öğrenciler, AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç ile kampın son gününde kahvaltıda bir araya geldi ve kampı yat turuyla tamamladı. Öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi'ne ve Başkan Menderes Türel'e teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN