Daha güçlü Antalyaspor

Antalyaspor Başkanı Ali Şafat Öztürk, stadın ismi için iki seneliğine OPET’in sponsorluk yapacağını açıkladı. Öztürk, yönetimin yeni isimlerinden bazılarını da paylaştı

Daha güçlü Antalyaspor
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, yeni sezonda Antalya Stadyumu'nun isim sponsorunun 2 yıl için 'OPET Petrolcülük A.Ş' olacağını söyledi. Göreve geldiği ilk 2-3 ayın çok zorlu geçtiğini ifade eden Öztürk, "Genel anlamda bir kaos ortamı vardı. Şunu gördük ki; futbolda doğru yapıyı oturtunca başarı geliyor. Üzerine koyarak devam etmek istiyoruz. Çıkış grafiğimizi bu sene de sürdürmek istiyoruz" diye konuştu.

YENİ YÖNETİCİLERDEN BAZILARI
Antalyaspor'da istifa eden yönetim kurulu üyeleri Salman Aksal, İsmail Bilal, Salih Peker ve Emin Altıner ile ilgili de konuşan Öztürk, "Geçen sene görev yapan arkadaşlara emekleri için teşekkür ediyorum. Şu anda Rixos Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Anex Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçlar, ve AGT Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Söylemez yönetim kurulunda olacak. Bu isimler vizyonumuzun göstergesi" diye konuştu.

HEDEFİMİZ 20 BİN KOMBİNE
Yeni sezon kombinelerinde 16 binlere yaklaştıklarını belirten Öztürk, 20 binin üstüne çıkacaklarını söyleyerek, "Maç ortalaması olarak 24-25 bin seyirciyi bulabilirsek çok büyük bir iş olmuş olur. Antalyaspor adına biz de gurur duyarız. Taraftarımız demek ki koyduğumuz hedeflere ve takımın kalitesine inanıyor" dedi.

ANTALYALILAŞTIRMA PROJESİ
Yeni sezon öncesi stadyumda değişiklikler yaptıklarını belirten Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, stadyumda Antalyalılaştırma projelerinin olduğunu dile getirdi. Öztürk, "Stat tamamen bize ait olmayınca ve yapısal değişiklikler olunca maalesef başka maçlar verildiğinde çok fazla zarar gördüğünden dolayı stadımızın diğer kısımlarına düşündüğümüz yatırımları biraz kıstık. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin yardımıyla stadımızı daha güzel ve daha sıcak bir hale getireceğiz" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN