Sporcu ordusu

Kepez’in yaz spor okulları, düzenlenen törenle sona erdi. Bu yıl Kepez Spor Yaz Okulları’nda 4 bin çocuk eğitim aldı. Kepez’de şimdi de kış okulları başlatılıyor

Sporcu ordusu
Antalya Kepez Belediyesi'nin Yaz Spor Okulları gerçekleştirilen törenle sona erdi. Yaz mevsimi boyunca çocuklara modern tesislerde profesyonel antrenörler eşliğinde spor yapma imkanı sunan yaz okulunda 4 bin çocuk eğitim aldı. Büyük katılımın olduğu törende aileler ve çocuklar eğlenceli anlar yaşadı.

KIŞ OKULU DA BAŞLIYOR
Gelecekleri olan çocukların sağlıklı yetişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Çocuklarımızı sokağın kötü alışkanlıklarından uzak tutmak için yerel yönetici olarak bir şeyler yapmamız gerekliydi. Amatör spora verdiğimiz önem ile çocuklarımız yaz ve kış spor okullarımızda modern şartlarda eğitim alıyor" dedi. Yaz spor okullarının kapanışının ardından kış spor okulları kayıtları da başladı. 8 branşta eğitim veren Kepez Belediyesi Spor Okulları 'Jimnastik' branşını da bünyesine ekleyerek branş sayısını 9'a çıkarttı.
BİZE ULAŞIN