7’nci Resort Kongresi Kasım’da Antalya’da

Türk turizminin gelece��i kasım ayında Antalya’da yapılacak 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde masaya yatırılacak

7’nci Resort Kongresi Kasım’da Antalya’da
Turizmdeki durum ve öngörülen olası gelişmeler 29-30 Kasım'da Antalya'da yapılacak 'Turizmin geleceği, geleceğin turizmi' ana temalı 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi'nde ele alınacak.

İKİ YIL DEĞERLENDİRİLECEK
Toplantıda, 2017-2018 yılı ve sonrasına yönelik Türk turizminin yeri ve geleceği dünya turizminin önemli aktörleri tarafından değerlendirilecek. Turizmin mevcut durumu ile kısa, orta ve uzun vadeli olası gelişmelerin sektöre yansımaları 7'nci Uluslararası Resort Turizm Kongresi'nde masaya yatırılacak. Kongre, Concorde De Luxe'de gerçekleştirilecek

ÖNEMLİ İSİMLER GELMİŞTİ
Bugüne kadar, Almanya eski Başbakanı Gerhard Schröder, Thomas Cook CEO'su Peter Fankhauser, TUI Norvegian Cruise İş Geliştirme Direktörü Jurgen Stille, Der Touristik CEO'su Sören Hartmann gibi etkin isimlerin katıldığı kongreye bu yıl da MTS Globe Group CEO'su Rembert Evling'in konuşmacı olarak katılacağı öğrenildi.

BİNDEN FAZLA KİŞİ KATILACAK
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) organizasyonu ile gerçekleştirilecek kongreye, yurtiçinden ve yurtdışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin bütün kesimleri ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi marka ve firmaların üst düzey temsilcileri katılacak. 1000 kişinin katılmasının beklendiği kongrede dünya ekonomisindeki gelişmeler ve turizme etkileri konusunda Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş'in sunum yapacağı belirtildi.
BİZE ULAŞIN