Son pişmanlık

Antalya polisi, uyuşturucu sattığı iddia edilen bekçiye operasyon yaptı. Uyuşturucuyu sattığı ve aldığı iddia edilen kişilerin aynı karedeki görüntüsü pişmanlığın ifadesi olarak yorumlandı

Son pişmanlık
Antalya'da polisin inşaatı bitmek üzere olan bir apartmana düzenlediği operasyonda, uyuşturucu sattığı gerekçesiyle inşaatın bekçisi gözaltına alındı. Operasyonda inşaat içerisinde yakalanan ve içici olduğu öğrenilen bir kişinin üzerinde ise eroin ve kokain ele geçirildi.

KAÇMAYA KALKIŞTI
Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 81 ilde uygulanan 'Alan Denetim Projesi' kapsamında Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi'ndeki inşaatı tamamlanmak üzere olan bir apartmana operasyon düzenledi. Bir süre önce Serik ilçesinden gelip apartmanın bekçiliğini yapan Z.D. (40), polisi görünce kaçmak istedi. Apartmanın giriş kapısında polis tarafından yakalanan Z.D'nin üzerinde yapılan incelemede herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanılmazken, 3 bin liraya yakın nakit para ele geçirildi.

ALICI VE SATICI BİR ARADA
Bu sırada inşaat içerisinde bulunan Ö.D. (34) isimli bir kişi de içici olduğu gerekçesiyle ekipler tarafından yakalandı. Ö.D'nin üzerinde arama yapan polis, içilmeye hazır 0,6 gram kokain ile 0.4 gram eroin ele geçirdi. Uzun süredir uyuşturucu kullandığı öğrenilen Ö.D'nin başını duvara yasladığı sırada, hemen duvarın arkasında uyuşturucu sattığı iddia edilen bekçinin ellerini yüzüne kapayarak verdiği görüntü ise dikkat çekti. Z.D. ve Ö.D. gözaltına alındı.
BİZE ULAŞIN