TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Zirvede bayram yoğunluğu

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’yı kuşbakışı izleme fırsatı sunduğu Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri, Kurban Bayramı boyunca yaklaşık 20 bin kişiyi ağırladı

Zirvede bayram yoğunluğu
Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisi Kurban Bayramı'nda ziyaretçi akınına uğradı. Yerli ve yabancı binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Tünektepe, bayram tatili boyunca en yoğun günlerini yaşadı. Antalyalıların yanı sıra tatil için gelen vatandaşlar şehrin eşsiz manzarasını Tünektepe'den izledi. Tesis, Kurban Bayramı boyunca yaklaşık 20 bin kişiyi ağırladı. Vatandaşlar, Teleferik Kafe'nin muhteşem manzarası eşliğinde, zengin menüden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşıladı. Tünektepe ziyaretçileri de teleferik deneyiminden oldukça memnun.

ANTALYA'YA YAKIŞTI
Ankara yaşayan ve her yıl Antalya'ya geldiğini söyleyen Halil Özgür, "Muhteşem bir yer. Belediyeye ait bir yer olması ve fiyatların da uygun olması çok hoşuma gitti. Herkesin faydalanabileceği bir yer" şeklinde memnuniyetini dile getirdi. Şirin Şekerci ise, "Tünektepe çok güzel bir proje, ben çok beğendim, bence herkes görmeli" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN