Çalımbay gürledi

Takımla ilgili yalan haber yapılmasına sinirlenen Çalımbay, “Takıma zarar veren kim olursa olsun gereğini yaparım” dedi. Çalımbay, konuşmasında Nasri, Eto’o ve Menez’i öne çıkardı

Çalımbay gürledi
Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, takımın son durumunu özetledi, özellikle sakat futbolculardan yakınarak ideal kadroya Osmanlıspor maçında ulaşabileceklerini söyledi. Galatasaray maçında çok iyi bir oyun sergilediklerini belirten Çalımbay, "Eksik kadromuz olmasına rağmen özellikle ikinci yarı Galatasaray'dan çok üstünlüğümüz vardı. Bunu skora yansıtamadık. Galatasaray'ın korneri bile yoktu. Takım oyunu oynadık" dedi. TOP

ARTIK NASRI'DE

Takıma zarar veren kim olursa olsun gereğini yapacağını belirten deneyimli teknik adam, "Nasri sakat, antrenmana çıkmıyor, 'Antrenmana çıktı' diye yazıyorlar. Arkadaşım onu nasıl yazıyorsunuz. Adam sabah gelmiş tedavi olmuş ve gitmiş. Antrenmana çıktı diye haber yaptıkları zaman böyle olmaz. Benim en üzüldüğüm konu buydu" dedi. Nasri'de ödem olduğunu, Galatasaray maçında oynaması halinde 3-4 haftayı kaçırabileceğini söyleyen Çalımbay, "Nasri ile konuşacağız. Kendini iyi hissederse bu hafta Kayseri'de oynar" dedi.

JEREMY MENEZ'İ GÖREMEDİM
Antrenmanda Nasri ile yaşanan olayın çok büyütüldüğünü ifade eden Çalımbay, "Transferden ziyade o arkadaşların uyumu önemli. Genel olarak söylüyorum. Menez'i ben hiç görmedim. İlk gördüğüm maç 20 dakika oynadığı Alanyaspor maçı. Biz o maçı sakat oyuncular için aldık. Menez 1 haftadır antrenmanlara çıkmıyor ama hiç gündeme gelmiyor" diye konuştu.

ETO'O SORUNU
Birçok oyuncusunun sakat olmasından dolayı istediği kadroyu sahaya süremediğini ifade eden Çalımbay, "Yavaş yavaş geçen seneki havayı yakalıyoruz. Sahanın dışında olan küçük olaylar var. İnşallah onlara da izin vermeyeceğiz. Saha dışında Eto'o olayı yaşandı ama Eto'o sahaya hiç yansıtmadı. O kendi işini iyi biliyor. Eto'o'nun yönetimle olan problemi çözeceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN