Aşıklar Tepesi cinayeti

Burdur’da 21 yaşındaki genç, Aşıklar Tepesi’ne götürdüğü 20 yaşındaki kız arkadaşı Seda’yı otomobilin içinde av tüfeği ile vurup öldürdü

Aşıklar Tepesi cinayeti
Burdur'da, 20 yaşındaki Seda Kuzucu, erkek arkadaşı 21 yaşındaki İ.G. tarafından otomobilin içinde av tüfeğiyle başından vurularak öldürüldü. Kuzucu'nun kendisini korumaya çalışırken saçmaların sağ eline isabet ettiği, bu nedenle orta parmağının da koptuğu belirlendi.

OTOMOBİLDE TARTIŞTILAR
Burdur'un Gölhisar ilçesinde oturan Seda Kuzucu, saat 01.00 sıralarında erkek arkadaşı İ.G'nin yönetimindeki otomobille Çameli Yolu Aşıklar Tepesi'ne geldi. Bir süre araç içinde sohbet eden ikili, henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine İ.G, araçta bulunan av tüfeğiyle Seda Kuzucu'yu başından vurup öldürdü. Olaydan sonra İ.G, yakınlarını ve jandarmayı arayarak cinayeti haber verdi.

ZANLININ PARMAĞI DA KOPTU
İ.G, jandarma tarafından gözaltına alınırken, Kuzucu'nun cansız bedeni incelemelerden sonra otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. İncelemede, kendisini korumaya çalışan Kuzucu'nun sağ eline saçma isabet ettiği, bundan dolayı orta parmağının da koptuğu belirlendi. Seda Kuzucu'nun cenazesi otopsinin ardından toprağa verilmek üzere Gölhisar ilçesine gönderildi.
BİZE ULAŞIN