Eğitime 166 milyon lira

AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik eğitim yatırımlarına verilen önemin altını çizerek “2017’de eğitim için Burdur’a 166 milyon lira gelecek” dedi

Eğitime 166 milyon lira
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur il genelinde yapımı devam eden ve proje halinde olan eğitim yatırımları ile ilgili açıklamada bulundu. AK Parti hükümetleri döneminde eğitim yatırımlarına büyük önem verildiğini belirten Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'a 2017 yılında 166 milyon TL tutarında devlet yatırımı olacağını ifade etti.

YATIRIMLAR SÜRECEK
Özçelik açıklamasında toplam 30 projenin olduğunu ve 6 projenin 30 gün içinde teslim edileceğini, 4 projenin inşaatının sürdüğünü, 1 projenin ihale edileceğini ve 19 projenin ise proje ve ihale çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. Milletvekili Özçelik, Burdur'da, 'Eğitimin Başkenti' sloganına yakışan eğitim yatırımlarının her geçen yıl katlanarak artacağını belirterek, "Hem devletimizin eğitim yatırımları hem de hayırseverlerimizin yatırımları sürüyor. Hayırseverlerimiz başta olmak üzere eğitime destek veren herkese teşekkürlerimi sunarım" dedi.
BİZE ULAŞIN