Sporun yaşı yok

Antalya’nın Kemer ilçesinde 42 yaşındaki Tahsin Özdemir, milli karateci kızından etkilenerek karateye başladı. Özdemir de bu sporda iddialı

Sporun yaşı yok
ANTALYA'NIN Kemer ilçesinde yaşayan Tahsin Özdemir, 110 madalyaya sahip mili karateci kızından etkilenerek karateye başladı. Kuaförlük yapan 42 yaşındaki Tahsin Özdemir, 7 yıl boyunca güreş sporuyla ilgilendi. Özdemir, güreş yaptığı sırada kızları Müşerref ve Duygu Özdemir'in güreşi istemesine rağmen daha uygun olduğunu düşündüğü karateye yönlendirdi.

MADALYA ALMAYA BAŞLADI
Kızı Müşerref'in milli sporcu olması ve bugüne kadar kazandığı 110 madalyadan etkilenen baba Özdemir, güreşi bırakıp karateye başladı. Özdemir, veteranlar kategorisinde müsabakalara çıkmaya başladı. Özdemir, Kemer ve Denizli'de 'kata' ve 'kumite' branşlarında üçüncülükler de elde etti.

AİLECE ANTRENMAN YAPIYORLAR
Milli sporcu Müşerref Özdemir babasının kendi kategorisinde Türkiye şampiyonu olmasını istediğini kaydetti. Duygu Özdemir de "Babamın karate yapması çok hoşumuza gidiyor. Hem bize de destek oluyor. Babam vateranlar kategorisinde adından söz ettiriyor" dedi.
BİZE ULAŞIN