Gelmiş geçmiş ‘en iyi’ Ibiza

Yeni Seat Ibiza Başaran Otomotiv’de yerini aldı. 57 bin liradan başlayan anahtar teslim fiyatıyla satılan model, ‘En iyi Ibiza’ olarak değerlendiriliyor

Gelmiş geçmiş ‘en iyi’ Ibiza
SEAT markasının dönüm noktası olarak nitelendirilen, tasarımı, kalitesi, teknolojik özellikleri, etkileyici dinamizmiyle şimdiye kadar geliştirdiği 'En İyi Ibiza' olarak tanımladığı Yeni Seat Ibiza, Başaran Otomotiv'de.

ÜÇ FARKLI SEÇENEK
Yeni Ibiza'nın 1.0 75 HP S&S modeli, 57 bin TL'den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla Seat yetkili satıcılarında yerini aldı. Reference ve Style olarak 2 ayrı donanım paketiyle beğeniye sunulan 'Yeni Ibiza', ilk etapta manuel ve DSG şanzımana sahip 3 farklı benzinli motor seçeneğiyle alınabiliyor.

DİKKATE DEĞER
Volkswagen Grubu'nun yeni MQB A0 modüler platformunda üretilen ilk model olma özelliğine sahip yeni Seat Ibiza, gelişmiş teknolojilerle donatılırken aynı zamanda iç hacimde dikkate değer iyileştirme özellikleri de sunuyor. 999 cc'lik motor ile 75 HP'den 115 HP'ye kadar güç seçenekleri yeni Seat Ibiza'da farklı alüminyum blok ve silindirlerde benzinli motor seçenekleri bulunuyor. 2018 yılının ilk çeyreğinde 1.5 TSI EVO 150 HP benzinli motor seçeneğiyle satışa sunulacak olan yeni Ibiza'nın, dizel motor seçeneği olan 1.6 TDI 95 HP ise manuel ve DSG şanzıman alternatiflerine sahip olacak.

BİR ÜST SEVİYEDE
Taze ve genç tasarımın olgun ve dengeli bir karakterle harmanlandığı beşinci nesil yeni Seat Ibiza'nın kusursuz oranları, güçlü ve çevik kişiliğini yansıtıyor. Bu yeni otomobil, karakteristik SEAT özellikleri korunmakla kalmıyor, SEAT'ın tasarım DNA'sını bir üst seviyeye taşıyor.

BİZE ULAŞIN