Gençliğin katilleri yakalandı

Okul çevresi ve turizm bölgelerinde uyuşturucu satarken yakalanan aralarında evli bir çiftin de olduğu 5 kişi gözaltına alındı. Aramalarda 60 paket eroin ele geçirildi

Gençliğin katilleri yakalandı
ANTALYA Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, okul çevreleri ile turizm bölgelerinde uyuşturucuya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

OKUL ÇEVRESİNDE EROİN
Kızıltoprak ve Gebizli mahallerinde bulunan okulların çevresinde de çalışma başlatan polis, bir lisenin çevresinde uyuşturucu sattığı iddia edilen S.G. ve G.G. adlı karı kocayı gözaltına aldı. Zanlıların üzerlerinde yapılan aramada 45 paket eroin maddesi bulundu. Gebizli Mahallesi'ndeki bir lisenin çevresinde uyuşturucu sattığı iddia edilen A.Ü'nün üzerinde yapılan aramada da 15 paket eroin çıktı.

TURİSTLERE SATIYORLARDI
Polisin Topçular Mahallesi ve Kundu Turizm Bölgesi'nde yaptığı operasyonlarda ise turizm işiyle uğraştığı öğrenilen H.A. ile F.K. operasyonla gözaltına alındı. İki zanlının işyerinde yapılan aramada 1 kilo 400 gram esrar ile 11 kök Hint keneviri ele geçirildi. Zanlılar emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.
BİZE ULAŞIN