Türel farka koşuyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, anket çalışmalarında fark atmaya devam ediyor. Türel, en başarılı başkanlar arasında ikinci oldu

Türel farka koşuyor
ORC Araştırma'nın Eylül 2017'ye ait yerel Yerel Yönetimler Araştırması sonuçları yayınlandı. 18-25 Eylül 2017 tarihleri arasında 30 büyükşehirde yapılan araştırmada 12 bin 305 kişiye 'En başarılı belediye başkanı kim?' sorusu soruldu. Sonuçlara bakıldığında, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in fark atmaya devam ettiği ortaya çıktı. Anketin zirvesine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yüzde 62.5 ile oturdu. Gökçek'i yüzde 60.6 ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel takip etti. Listenin üçüncü sırasında ise yüzde 59'luk oranla Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin bulundu.

AK PARTİ YİNE ÖNDE
Aynı ankette "Bu Pazar yerel seçim olsa, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için oy vermeyi düşündüğünüz parti hangisidir?" sorusunda ise 'AK Parti' diyenlerin oranı yüzde 39 oldu. CHP diyenlerin oranı yüzde 37.1'de kaldı. Ankette, 'Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'den memnun musunuz?' sorusuna memnun olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 55,6, 'memnun değilim' diyenlerin oranı yüzde 39,8 ve fikir belirtmeyenlerin oranı ise yüzde 4,6 olarak ankete yansıdı.
BİZE ULAŞIN