Kıskançlık cinayeti

Muğla’nın Fethiye ilçesinde Ferit Ali K, eşinin dostu olduğu iddia edilen şahsı sokak ortasında bıçaklayarak öldürdü

Kıskançlık cinayeti
Muğla'nın Fethiye ilçesinde eşinin sokakta bir başka erkekle konuştuğunu gören Ferit Ali K, eline aldığı bıçakla Murat Ünaldı'yı öldürdü. Cinayet, Foça Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde meydana geldi.

HERKESİN ÖNÜNDE BIÇAKLADI
İddialara göre Ferit Ali K. (39) şoför olarak çalıştığı fırının üst katındaki evinde yatarken bedensel engelli eşi C.K'yi, daha önceden telefonla görüştüğü Murat Ünaldı (39) ile evinin önünde konuşurken gördü. Ferit Ali K. eline geçirdiği ekmek bıçağı ile eşinin ve vatandaşların gözü önünde Murat Ünaldı'yı bıçakladı. Kanlar içinde kalan Ünaldı için ambulans ve polisten yardım istendi. Polis, saldırganı ayakkabısız ve çıplak vaziyette suç aleti bıçakla birlikte yakaladı. Hastaneye kaldırılan Murat Ünaldı kurtarılamadı.

'GÖRÜŞME' DEDİ DİNLEMEDİ
Polis, Ferit Ali K. ve eşi C.K'yi gözaltına aldı. C.K'nin bir süre Murat Ünaldı ile birlikte yaşadığı, ardından eşi Ferit Ali K'ye döndüğü ancak C.K'nin eşinin 'görüşme yapma' diye ısrarlarına rağmen görüşmeyi sürdürmesi üzerine cinayetin işlendiği öne sürüldü. Soruşturma çok yönlü olarak sürdürülüyor. Erdoğan CANKUŞ
BİZE ULAŞIN